Közgyűlés

Tisztelt Horgásztárs!

Az Árpád Horgászegyesület közgyűlését 2018. január 26-án, pénteken, 18 órai kezdettel rendezzük meg az üllési Déryné Kulturális Központban, melyre ez úton tisztelettel meghívjuk és elvárjuk.

A közgyűlés napirendi pontjai:

  • Beszámoló és értékelés az Egyesületünk 2017. évi tevékenységéről
  • 2018 évi tervek, elképzelések, változások.
  • Hozzászólások; egyebek;

Tekintettel arra, hogy a 2017-es évben is sok olyan téma volt, melyek foglalkoztatták tagjainkat és megoldásra várnak, ahhoz hogy Egyesületünk folyamatosan jó színvonalon működhessen hozzászólásával, illetve javaslataival segítse ezek megoldását.

A közgyűlésünk akkor határozatképes, ha a tagok 50%-a +1fő jelen van. Amennyiben a 17 órai kezdéskor a határozathozatalhoz szükséges létszám nincs jelen, úgy a közgyűlés ugyanazon a helyen 1830 órai új kezdési időponttal, változatlan napirendi pontokkal kerül megrendezésre. Ebben az esetben a Közgyűlés a létszámtól függetlenül határozatképes.

Minden tagunk megjelenésére feltétlen számítunk!